SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#26 29-03-2019 19:22:36

Charon
Člen
Místo: Praha
Registrovaný: 17-08-2014
Příspěvky: 1457

Re: A co takhle nový lis?

pafik1605: praxe je rozhodně lepší než obrázek. Docela jsi mě potěšil, ty výztuhy mě tam pocitově chyběly. A ta pravoúhlá vývodka super, sice jsou hadice vyztužené pérem, ale přes to musí být dost namáhá tím že je připojena horizontálně a mění směr na svislý.

Zdeněk11:  5 kg zvedáček nepumpuješ ve výšce 1 metru a v době kdy se musíš do páky opřít je pořádně zatížený a zabržděný autem. A pokud má lisovaný předmět větší váhu tak je těžiště hodne vysoko a základna lisu není moc velká ani těžká.

Editoval Charon (29-03-2019 19:26:30)

Offline

 

#27 30-03-2019 01:16:28

bourač
Člen
Místo: Doksy, Máchovo jezero
Registrovaný: 01-06-2009
Příspěvky: 4716
Web

Re: A co takhle nový lis?

ten lis je naprosto nevhodný pro nějaké opakované a časté použití (nebudu psát pro sériovou výrobu) ale pro lidi typu automechanik je naopak skoro ideální, kór vybavený kolečky smile
chvíli jsem dumal jak ho vytunit umístěním té pumpy svisle - kvůli úspoře místa atd, dumal sem jen asi vteřinu a hned to zavrhnul. Pane Charon určitě si rozumíme proč cool


Likvidace ocelových konstrukcí. Excelentní paliči železa. A nově také dřevorubci.
Plasmy. Přímočaré pily ocasky. Ruční orbitální pila (za studena). Utahováky. Sbíjecí kladiva. Plošiny. Jeřáby.
Vaření obalenou elektrodou (Lorch).
Práce ve vysokých výškách a v hlubokých hloubkách. Práce v jedovatých a výbušných atmosférách. Nic levného.

Offline

 

#28 30-03-2019 08:20:16

pafik1605
Člen
Místo: matička stověžatá
Registrovaný: 04-03-2013
Příspěvky: 2663

Re: A co takhle nový lis?

Já ti taky rozumím. Je třeba pumpovat, abys vyvinul tlak, a ne odstrkal lis do kouta (nebo ho porazil, když nebude mít kolečka) big_smile

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče