SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Oznámení

Upozornění! Forum je dočasně pouze pro čtení. Nelze přidávat nové příspěvky!

#26 26-05-2010 22:13:37

pavol.sk
Člen
Místo: Prievidza
Registrovaný: 21-04-2010
Příspěvky: 3043

Re: Vyber zvaračky na domace použitie

Zaja napsal(a):

Jen taková malá osobní zkušenost, mám GAMA 1750. Tato svářečka mi spadla z lešení cca 8m. a dopadla na hranu lešenářské trubky.
Jelikož byla "stará" necelého půl roku tak jsem doufal že mi to v OMICRONU nějak opraví. Zavolal jsem tam a bylo mi řečeno at svářečku zabalím
a zašlu k nim. Pokud by byla oprava přes 2/3 nového stroje tak mi byl nabídnut nový stroj s docela zajímavou slevou. Byl jsem velice mile překvapen cenou opravy tohoto "šrotu" Bylo to necelých 1500Kč. V balíku jsem dostal zpět i díly co mi tam vyměnili(přední a zadní plast.panel, kovový obal, potenciometr, nějaká malá deska, nálepka s VČ, a nejaké další drobnůstky). Tak možná i toto může pomoci při výběru nového stroje.

dobry servis je velka vyhoda...sam som vo viacerych pracoval a stalo sa mi viackrat ze dosiel daky dedulo na staruckej mb-čke tak som sa x-krat zlutoval a opravil veci za dakujem pekne,ten pocit za dobry skutok je na nezaplatenie smile

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče