SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Oznámení

Upozornění! Forum je dočasně pouze pro čtení. Nelze přidávat nové příspěvky!

#1 01-12-2009 00:02:06

dosa
Člen
Registrovaný: 30-11-2009
Příspěvky: 1

Prosim o radu - jakou svářečku (invertor) cenově kolem 15 tis. Kc

Dobry den, rad bych vas poprosil o radu, mam za ukol koupit kolegovi, ke kulatemu vyroci nejakou svarecku (invertor) MMA pripadne MMA/TIG. O darku nechce slyset a penize si nevezme, takze musime vybrat za neho. Cenove by se mela pohybovat kolem 13-15 tis. KC. Dival jsem se na soucasnou nabidku např. GAMA 1900D nebo neco ze sortimentu fy Kühtreiber KITin. Necham si vsak poradit, proste neco dobrej pomer cena / vykon, dam na vase zkusenosti. Díky !!!

Offline

 

#2 02-12-2009 08:59:20

Miki2t
Člen
Místo: Brno , Levice
Registrovaný: 04-11-2009
Příspěvky: 128

Re: Prosim o radu - jakou svářečku (invertor) cenově kolem 15 tis. Kc

Gama by bola asi dobra volba, otazkou vsak zostava ci ju vyuzie.
Ja by som asi skorej premyslal o GAMA + samostmievacka to by ho mozno potesilo viacej.


Tc226ac/dc
Wlsp 315

Offline

 

#3 02-12-2009 16:48:28

Haufra
Člen
Registrovaný: 08-07-2007
Příspěvky: 139

Re: Prosim o radu - jakou svářečku (invertor) cenově kolem 15 tis. Kc

Nevím ale pokud  chceš  v ceně 15000kč tak to bych už viděl kvalitu..Myslím si že za to koupíš Froniuse1500transpocket,selco genesis 145, a další špičkový značky,jen hod do vyhledávače  a uvidíš.Nechci říct ,že gama je špatná,ale za 15000 bych koupil lepší značku dle mého názoru.PS:Nejsem ,žádný prodejce ani dealer.Nebo koupit za 5až 6000kč nějakou gamu,kit atd.ak tomu něco jiného ,kuklu,brusku...toho je.Na domácí vaření bohatě by stačila.

Offline

 

#4 02-12-2009 19:51:18

Radek69
Člen
Místo: Terezín
Registrovaný: 30-06-2009
Příspěvky: 6

Re: Prosim o radu - jakou svářečku (invertor) cenově kolem 15 tis. Kc

Taky se přiklánim k Froniuse1500 . Dost jsem sní navařil po stavbách a nemohl jsem si naní stěžovat. Lehká a víkoná . Sice teď jsem dostal možnost tak jsem si vybral trošku lepší migatronik 200 HF ale hlavně kvuli tigu ale jinak Fronius lépe zapaloval na MMA - tig chtěl trošku cvik ale taky v pohodě. Z froniusem jsem vařil i 4 eldama docela slušně to vipadalo. Škoda jí nevidržela když jsem vařil ve vaně na moření před zinkováním vzduch nasicenej kyselinou jí nedělal moc dobře. Ale jinak toho vydržela dost.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče