SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování

Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !

Navštivte také:     SVAR BAZAR      SVAR INZERT      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARBAZAR - internetový bazar svářeček      SVARINZERT - akční nabídky svářecí techniky      SVARINFO - magazín o praktickém svařování

#1 03-06-2020 15:24:07

fkc
Člen

Cenzura, zmizení příspěvku - jak to tu chodí?

Ahoj,

loni na podzim jsem se zeptal místního osazenstva na názor k úrovni svaření rámu nového motocyklu Honda Africa Twin, který jsem po dalším vyjednávání následně prodejci vrátil kvůli rozporu s kupní smlouvou. V rámci diskuze jsem nasdílel i fotografie daného rámu, které zde měly poměrně kritickou odezvu.

Dnes jsem chtěl odkázat jednu osobu na svůj příspěvek a ke svému překvapení jsem zjistil, že příspěvek tu již není publikován, přestože v mém účtu vidím, že jsem jej 6x komentoval. To, že tu tento příspěvek kdy byl je zřejmé již jen z archivu Google...

Tak se chci jen stručně a veřejně zeptat, jak to tu funguje? Probíhá tu nějaká cenzura, nebo si importér jednoduše vyžádal stažení mého transparentního a zřejmě nepohodlného příspěvku?
Pro mě je to sice již uzavřená kapitola, ale tak nějak lidsky mě zajímá, jestli se na českém internetu uklízí a čistí v zájmu prodejů a importérů ?

Děkuji.

#2 03-06-2020 15:56:46

pafik1605
Člen
Místo: matička stověžatá

Re: Cenzura, zmizení příspěvku - jak to tu chodí?

Normálně se tu nic nemaže, ale někdy v březnu admin zablokoval celou jednu část, všeobecnou diskuzi. S tím, že jí časem probere a zase uvolní, protože se to tam zvrhávalo do politiky či co. Tak jestli to bylo v tom .... ?

#3 03-06-2020 17:06:51

fkc
Člen

Aha, díky. Určitě to byl tehdy příspěvek z všeobecné kategorie, takže to by tomu odpovídalo. V takovém případě je můj příspěvek asi bezpředmětný a může být rovněž smazán smile

#4 03-06-2020 17:57:45

pavol.sk
Člen
Místo: Prievidza

to vlakno si pametam osobne som ani neveril ze take daco moze byt honda,cenzuru som tu nezaznamenal to ze vlakno zmizlo je zvlastne,neviem o tom ze by sa tu daco mazalo,ano hento spominane bloknute vlakno tam to bolo miesane s politikou a dalsim svinstvom tak to admin radsej umlcal

#5 19-06-2020 10:23:09

Dexx
Člen

Mě to třeba mrzí že všeobecná diskuze už není tedy jestli se ještě necenzuruje.Když lidi řeší politiku na svarforum tak je to samozřejmě špatně a chápu admina že to tu nechce.Já doufám že se vrátí byly tam fajn příspěvky a diskuze.

Zápatí

REKLAMA na SvarFóru

O SvarFóru + Pravidla