SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Oznámení

Upozornění! Forum je dočasně pouze pro čtení. Nelze přidávat nové příspěvky!

#51 19-06-2010 22:27:04

osvald
Člen
Registrovaný: 06-06-2010
Příspěvky: 20

Re: mám koupit MIG 190 ISKRAVAR????

alll napsal(a):

bodejd 3F  stroj je odost lepšínež 1F lepší stabilita obloku cekova nadimenzovanost trafa menší zatíženi vedeni v dilne či garaži... aco tahle redukce tuto jsem si koupil ja na svuj hasičak s co2 a ješte mam plnou 20L kyslikovou flašku argonu abych nemusel porád sroubovat redučak a předelavat matici na nem tatoredukce je v pohode.http://www.kleste-obchod.cz/redukce-co2-34-ar-12/.

Alll prosim ty máš předělaný hasičák??kolik má tvul ventil na hasičáku vnitřní pruměr??myslíš si že ta redukce mi bude stačit??a jestli bude dobře těsnit připomínám že mám ventil na hasíčáku 14mm..(vnitřní pruměr)

Offline

 

#52 19-06-2010 23:09:39

alll
Člen
Místo: ...
Registrovaný: 12-09-2009
Příspěvky: 3595

Re: mám koupit MIG 190 ISKRAVAR????

osvald napsal(a):

alll napsal(a):

bodejd 3F  stroj je odost lepšínež 1F lepší stabilita obloku cekova nadimenzovanost trafa menší zatíženi vedeni v dilne či garaži... aco tahle redukce tuto jsem si koupil ja na svuj hasičak s co2 a ješte mam plnou 20L kyslikovou flašku argonu abych nemusel porád sroubovat redučak a předelavat matici na nem tatoredukce je v pohode.http://www.kleste-obchod.cz/redukce-co2-34-ar-12/.

Alll prosim ty máš předělaný hasičák??kolik má tvul ventil na hasičáku vnitřní pruměr??myslíš si že ta redukce mi bude stačit??a jestli bude dobře těsnit připomínám že mám ventil na hasíčáku 14mm..(vnitřní pruměr)

ja mam na ventilu vnitrni 13.5 mm a vnejší měřeno přes zavit ma 27 mm.. jinak myslim že jako redukce by posloužila normalni převlečna matice s trubičkou co je na radiatorovy ventil o prumeru pul coulu nemam vyskoušeno, ale mam podobnou redukci dal jsem tam normalni silne  tesnení z fibru a tesní dokonale..


Parkside Pmsg 200 A1/ kukla ESAB origotech.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče