SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Oznámení

Upozornění! Forum je dočasně pouze pro čtení. Nelze přidávat nové příspěvky!

#1 19-04-2024 10:20:35

Tom_
Člen
Místo: Těšínsko
Registrovaný: 10-01-2018
Příspěvky: 548

Navareni dvou fitinek na palivovou nadrz v okoli Trince,Tesin,FM,Havr

Ahoj, nenasel by se tady nekdo kdo by mi prevaril dve fitinky v benzinove nadrzi? Idealne nekdo z okoli MS kraje. Nadrz je venku, fitinky mam nachystane. Potrebuji stare vyriznout a navarit nove z duvodu silnejsiho cerpadla a dane misto je origo nejuzsi misto z celeho vedeni paliva. Jsem pred domluveny s Relikem, ale mam to k nemu 2,5 hodiny cesty, tak bych si radsi ten cas usetril.
Nadrz je cista, byl v ni vzdy jen benzin. Nebyt v tom benzin, tak si to navarim sam, ale takhle z toho mam obrovsky respekt a radsi to dam nekomu, kdo jiz podobne veci delal a ma s tim zkusenosti.

https://i.postimg.cc/c6mBDHrx/c2852ffa-0f3b-4f61-a3ea-c7baca6790e1.jpg

Editoval Tom_ (19-04-2024 10:23:59)

Offline

 

#2 19-04-2024 16:34:26

varok
Člen
Místo: Havířov
Registrovaný: 20-11-2009
Příspěvky: 8537

Re: Navareni dvou fitinek na palivovou nadrz v okoli Trince,Tesin,FM,Havr

A proč ten benzín nevypustíš, nezaliješ nádrž vodou a nezavaříš na pohodu?


Omicron GAMA 1900L HF, Omicron GAMASTAR 176L, kukla BOHLER Guardian 62

Offline

 

#3 19-04-2024 17:18:14

pafik1605
Člen
Místo: matička stověžatá
Registrovaný: 04-03-2013
Příspěvky: 2724

Re: Navareni dvou fitinek na palivovou nadrz v okoli Trince,Tesin,FM,Havr

Tom_ napsal(a):

Ahoj, nenasel by se tady nekdo kdo by mi prevaril dve fitinky v benzinove nadrzi? Idealne nekdo z okoli MS kraje. Nadrz je venku, fitinky mam nachystane. Potrebuji stare vyriznout a navarit nove z duvodu silnejsiho cerpadla a dane misto je origo nejuzsi misto z celeho vedeni paliva. Jsem pred domluveny s Relikem, ale mam to k nemu 2,5 hodiny cesty, tak bych si radsi ten cas usetril.
Nadrz je cista, byl v ni vzdy jen benzin. Nebyt v tom benzin, tak si to navarim sam, ale takhle z toho mam obrovsky respekt a radsi to dam nekomu, kdo jiz podobne veci delal a ma s tim zkusenosti.

https://i.postimg.cc/c6mBDHrx/c2852ffa- … 6790e1.jpg

To je dobrý; bojím se, že mi to bouchne do držky, tak ať to radši bouchne do držky někomu jinýmu ... big_smile big_smile

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče